طراحی وب سایت حرفه ای توسط گروه سئو سم
اسکریپت نیازمندی
سوالات خود در رابطه با تعمیرات گوشی های موبایل، خرید یا تعویض گوشی و سایر موارد را "از تعمیرکار بپرسید" و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

چرا روی صفحه نمایش گوشی سونی ال چیزی شبیه موج ایجاد شده؟

0 امتیاز
سلام. گوشی من سونی ال هست.

دو ساله دارمش، کاملا سالمه و هیچ ضربه نخورده و خوب ازش محافظت کردم. اما حدود سه ماه پیش متوجه شدم که وقتی گوشی خاموشه، خطوطی به شکل موج به صورت افقی و تقریبا موازی روی صفحه نمایشه و تعدادش کم نیست، به خوبی دیده میشه. ولی وقتی گوشی رو روشن میکنم اصلا دیده نمیشه، برای همین محافظ صفحه رو عوض کردم، چون فکر میکردم از اون باشه، اما خود صفحه گوشی اعوجاج داره و خطوطی تقریبا موازی به شکل موج در عرض گوشی قرار داره.

تا حالا همچین چیزی نشنیدم، از تعمیرکار هم پرسیدم، میگفت ضربه خورده، گفتم نخورده، گفت خورده. خطوط موجی مثل این میمونه که یه تلق رو حرارت بدید، اما گوشیم اصلا داغ نمیکنه، تازه چرا این اعوجاج به صورت موازی ایجاد شده؟ حتی یک بازی هم نصب نکردم، دمای گوشی در بیشترین حالت به ۴۱ درجه رسیده. توی سایتها کلی گشتم، همچین چیزی پیدا نکردم.

حالا میبینم این موجها داره بیشتر میشه، لازم به ذکر است که اولش اینجوری نبود، کاملا سالم بود و حتی کیفیت تصویرش از z1  بدون شک خیلی خیلی بهتره.

خواهشمندم در صورت امکان راهنمایی بفرمایید. خودم خیلی کنجکاوم ببینم این خطوط چرا ایجاد شدن. آیا گوشیهای میانرده این مشکلات رو دارن؟

با تشکر از شما، ببخشبد زیاد شد. خیلی مساله ی عجیبیه!
پرسیده شد Jul 6, 2016 در بررسی تخصصی توسط ناشناس
بازنگری شد Jul 12, 2016 توسط nokia

پاسخ شما

محل تبلیغ شما
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

1 پاسخ

0 امتیاز
احتمالا به دلیل رطوبت باشه
پاسخ داده شد Jul 29, 2016 توسط uidapple

پرسشهای مرتبط

–1 رای
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
پرسیده شد Mar 16, 2015 در بررسی تخصصی توسط ناشناس
0 امتیاز
0 پاسخ