طراحی وب سایت حرفه ای توسط گروه سئو سم
اسکریپت نیازمندی
سوالات خود در رابطه با تعمیرات گوشی های موبایل، خرید یا تعویض گوشی و سایر موارد را "از تعمیرکار بپرسید" و در کوتاه ترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

برای ارتقای سیستم عامل iOS5 به iOS6 باید چه کار کرد؟

0 امتیاز
برای آپدیت سیستم عامل iOS 5 در آیفون 4S به ورژن جدید این سیستم عامل یعنی iOS 6 باید دقیقا چه مراحلی را طی کرد؟ ممنون از سایت خوبتون
پرسیده شد Sep 23, 2012 در نرم افزار توسط ناشناس
retagged Sep 29, 2012 توسط nokia

پاسخ شما

محل تبلیغ شما
توجه:ایمیل شما برای مقاصد تبلیغاتی مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

1 پاسخ

0 امتیاز
اول اینکه جدید ترین نسخه ایتونز رو دانلود و نصب کنید.

دوم : سپس فیریمور 6 رو مناسب سیستم گوشیتون یا ایپد یا ایپادتون دانلود کنید.

سوم : گوشی رو به حال dfu ببرید.

اموزش رفتن به حالت dfu:

گوشی رو به کامپیوتر وصل کنید و حتما صدای وصل شدن به کامپیوتر رو بشنوید بعد از مطمئن شدن به این که کامپیوتر گوشی شما شناخته دگمه Home و Power رو با هم بگیرید و صبر کنید تا صدایی مبنی برقطع گوشی از کامپیوتر بشنوید.

بلافاصله دگمه Power رو ول کنید و همچنان دگمه Home رو نگه داریدتا صدایی مبنی بر وصل شدن گوشی مانند صدای 1 بشنوید. حالا گوشی شما به حالت DFU رفته.در ضمن صفحه ایفون زمانی که به DFU می ره باید سیاه باشه.

چهارم :بعد ایتونز یه اروری میده ...از اینجا به بعد باید به اینترنت وصل بشید. اون ارور رو اوکی کنید و دکمه shift رو بگیرید و رو ریستور در ایتونز کلیک کنید سپس اون فیریموری که دان کردید رو انتخاب کنید.اینترنت رو قطع کنید چون دیگه احتیاجی نست . حالا ایتونز شروع به ریختن ورژن 6 میکنه . و دیگه وقتی تموم شد اون نوار گوشیشما هم به 6 اپدیت شده ....
پاسخ داده شد Sep 29, 2012 توسط nokia
بازنگری شد Sep 29, 2012 توسط nokia

پرسشهای مرتبط

0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
2 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ
0 امتیاز
1 پاسخ